***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان: مهارت آموختگان فنی و حرفه ای آمادگی لازم برای ورود به باز کار را دارند.
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۲:۵۵ تعداد بازدید : 106 نسخه چاپی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان: مهارت آموختگان فنی و حرفه ای آمادگی لازم برای ورود به باز کار را دارند.

دکتر قاسم نژاد با بیان اینکه آموزش های فنی و حرفه ای همواره به عنوان ضرورت عمومی جامعه مطرح بوده است، گفت: این آموزش ها زیرساخت اشتغال محسوب می شود و توجه بیشتر به آن در شرایط کنونی اهمیت دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در آئین افتتاح سه کارگاه آموزشی جدید در رشت اظهارداشت: فراهم کردن اشتغال الزاماتی دارد که توانمندسازی افراد و زمینه سازی کارآفرینی با آموزش های فنی و حرفه ای از مهمترین آن ها است.

دکتر قاسم نژاد در بیان این مطلب که، آموزش های فنی و حرفه ای زیرساخت اشتغال است افزود: بایستی از توان بخش خصوصی برای مهارت آموزی استفاده شود و با گسترش همکاریهای دو جانبه بخش دولتی و خصوصی می توان به گسترش و ارائه هرچه بهتر آموزش های مهارتی کمک کرد و جوانان فاقد مهارت را به سمت آموزش و کارآفرینی سوق داد .

وی با ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه های همکاری میان اداره کل فنی و حرفه ای استان و مراکز دولتی و خصوصی، ادامه داد: اگر کسی به خوبی مهارت مورد نیاز بازار را فرا گیرد هرگز بیکار نخواهد ماند.

معاون سیاسی،امنیتی، اجتماعی استانداری گیلان در ادامه ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل و کارکنان آموزش فنی و حرفه استان برای ارائه آموزشهای مهارتی به آحاد جامعه،  واگذاری فعایتهای اقتصادی کشور به بخش خصوصی را باعث توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال دانست.

قاسم نژاد درادامه عنوان کرد: با توجه به پتانسیل موجود در استان گیلان، بایستی جوانان را به فراگیری دانش مهارتی که از سوی آموزش فنی و حرفه ای استان ارائه می گردد سوق داد تا در رشته هایی همچون کشاورزی، گردشگری و صنایع دستی  برای خود و دیگران اشتغال ایجاد نمایند .

 

    

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی