***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
افتتاح سه کارگاه آموزشی جدید در شهر رشت
زمان درج : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن ساعت ۱۲:۰۱ تعداد بازدید : 233 نسخه چاپی

افتتاح سه کارگاه آموزشی جدید در شهر رشت

سه کارگاه آموزشی تخصصی برق، تاسیسات و چوب رزین با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان وتنی چند از مدیران دستگاه های اجرایی استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای گیلان، سه کارگاه آموزشی جدید در مرکز شهید باهنر رشت با عنوان دپارتمان تخصصی برق، تاسیسات، چوب و رزین با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری، معاونین عمرانی، سیاسی فرمانداری شهرستان رشت و معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) افتتاح شد.

محمدحسینی در آیین افتتاح دپارتمان تخصصی برق ضمن تبریک فرار رسیدن ایام دهه فجر به تشریح عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در حوزه های مختلف آموزشی از جمله انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک با سایر دستگاهها درجهت ارائه هرچه بهتر آموزش های مهارتی به جامعه هدف ، برون سپاری فعالیتهای آموزشی به بخش خصوصی پرداخت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان درادامه به نقش و جایگاه آموزش در جامعه اشاره نمود و اذعان داشت: رمز پویایی و موفقیت آموزش های فنی و حرفه ای، تعامل و همکاری سایر دستگاه های متولی با این سازمان است.

وی همچنین اظهارداشت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با انعقاد 97 قرارداد آموزشی در سال 1398 با بخش های مختلف دولتی و خصوصی گام موثری در ارائه آموزش های مهارتی به افراد فاقد مهارت برای ایجاد اشتغال پایدار برداشته است.

حسینی همچنین خاطرنشان کرد: این اداره کل در تلاش است، با توجه به دسترسی آسان مردم شهر رشت به مرکز شهید باهنرعلاوه بر 13 رشته آموزشی فعال ، کارگاه های دیگری را نیز با همکاری بخش خصوصی در این مرکز برای علاقمندان دوره های مهارتی راه اندازی نماید.

دپارتمان تخصصی برق شامل تجمیع 5 رشته تخصصی، برق ساختمان و صنعتی، اعلام حریق، نصب دوربین مداربسته و کمک نصاب آسانسور می باشد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی