***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
برای نخستین بار در گیلان: آزمون پروژه محور صنعت ساختمان برگزار شد.
زمان درج : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ بهمن ساعت ۱۴:۰۹ تعداد بازدید : 125 نسخه چاپی

برای نخستین بار در گیلان: آزمون پروژه محور صنعت ساختمان برگزار شد.

در راستای بهبود روش اجرای آزمون‌های مهارتی، برای نخستین بار در حوزه صنعت ساختمان آزمون های کارگران ساختمانی پروژه محوردر مراکز فنی و حرفه ای استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان ، به منظور ساماندهی و بهبود روش اجرای آزمون‌های مهارتی در حوزه صنعت ساختمان و در راستای سیاست اعتبار بخشی به گواهینامه های مهارتی برای اولین بار در استان، آزمون های حوزه صنعت ساختمان برای 705 نفر در رشته های کارگر عمومی برقکار و نقاش ساختمان، جوشکاری، بنای سفت کار، گچ کاری، لوله کش و نصاب وسایل بهداشتی، کاشی کار و سنگ کار بصورت پروژه محور در مراکز فنی و حرفه ای گیلان برگزار گردید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با اعلام خبر پروژه محور شدن آزمون صنعت ساختمان اظهارداشت:  با اجرای این طرح نظام جامع آموزش فنی‌ وحرفه‌ای به سمت صلاحیت حرفه‌ای سوق داده می‌شود و در راستای عملیاتی کردن این طرح از مربی، آزمونگر و ماهر استفاده می‌شود.

وی یادآور شد: در این شیوه که برای مهارت آموزان در مراکز فنی و استان دوره‌های حضوری اجرا می‌شود، که علاوه بر تلفیق دانش و مهارت، از طریق آزمون‌های عملی پروژه محور، نقش مربیان در ارزیابی کار آموزان برجسته تر می‌شود.

لازم بذکر است اداره کل آموزش فنی و حرفه گیلان دارای 23 مرکز آموزش دولتی و 850 آموزشگاه آزاد می باشد.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی