***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
برگزاری نشست معرفتی نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۴ بهمن ساعت ۱۳:۱۹ تعداد بازدید : 222 نسخه چاپی

برگزاری نشست معرفتی نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی

به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر نشست معرفتی نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی با موضوع نقش زنان در سازندگی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، نشستی با موضوع نقش زنان در شکل گیری، پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی با حضور محمد حسینی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و خانم مهدی نژاد از استاتید حوزه و دانشگاه در سالن اجتماعات اداره کل برگزارشد.

در این نشست محمدحسینی ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله دهه فجر به تشریح نقش موثر زنان در پیروزی انقلاب و حضور پرشور و قدرتمند بانوان ایران اسلامی در عرصه ای مختلف از جمله تولید، اشتغال و کارآفرینی اشاره کرد و گفت: آموزش فنی و حرفه ای استان با ارائه آموزش هاي رايگان به آحاد جامعه علی الخصوص زنان این فرصت را فراهم نموده است، تا این عزیزان با مراجعه به مراکز فنی و حرفه ای وآموزشگاههای آزاد استان از آموزش های مهارتی بهره لازم را ببرند وعلاوه بر ایجاد اشتغال پایدار برای خود، برای دیگران نیز کارآفرینی نیز نمایند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در ادامه خاطرنشان کرد: سیاست آموزشهای فنی و حرفه ای، عموما ایجاد فرصتهای شغلی برای افراد می باشد و یکی از برنامه های این اداره کل، آموزش درحوزه گردشگری و صنایع دستی برای بانوان علاقمند در این رشته می باشد که علاوه بر حفظ این هنر در استان، باعث ایجاد فرصتهای شغلی برای افراد خواهد بود وتأثیر بسیار خوبی بر درآمد خانواده ها خواهد داشت .

در این نشست خانم مهدی نژاد ازاساتید دانشگاه و حوزه استان با تبریک ایام دهه فجر، به نقش زنان در پیروزی  سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی اشاره نمود و گفت: نقش زنان در عرصه های مختلف جامعه از جمله اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ورزشی بی بدیل است.

وی  با بیان اینکه زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور می توانند اثرگذاری خوبی در تحولات و جریانات مختلف کشور داشته باشند، گفت: زنان در زمان رژیم گذشته همگام با مردان تحولات را رصد می کردند و در پیروزی انقلاب نیز نقش ویژه ای ایفا کردند.

خانم مهدی نژاد با قدردانی از تلاش فنی و حرفه ای استان در راستای مهارت آموزی به افراد فاقد مهارت، تصریح کرد: در سال های اخیر شاهد فعالیت زنان در عرصه های مختلف از جمله حضور در مراکز آموزش فنی و حرفه ای جهت حرفه آموزی هستیم که خوشبختانه اثرات بسیار خوبی در ایجاد اشتغال داشته است.

 

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی