***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
آخرین به روز رسانی : ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
معاون استاندار گیلان در ستاد ساماندهی امور جوانان تاکید کرد : اساس توسعه و پیشرفت هر جامعه ای ارائه آموزش های مهارتی لازم به جوانان است .
زمان درج : ۱۳۹۸ دوشنبه ۷ بهمن ساعت ۱۰:۱۴ تعداد بازدید : 91 نسخه چاپی

معاون استاندار گیلان در ستاد ساماندهی امور جوانان تاکید کرد : اساس توسعه و پیشرفت هر جامعه ای ارائه آموزش های مهارتی لازم به جوانان است .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان ،تکیه بر رعایت سبک زندگی ایرانی - اسلامی را منجر به رشد و بالندگی جوانان بعنوان آینده سازان کشور خواند و در خصوص اهمیت دادن به مشکلات جوانان درسه محور مسکن، اشتغال ، ازدواج و لزوم گسترش آموزش های مهارتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که با حضور قاسم نژاد معاون استاندار، محمدحسینی مدیرکل فنی و حرفه ای استان و مدیران کل دستگاههای  اجرایی استان برگزار گردید، از زحمات افرادی که با سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف از جمله آموزش، مهارت و اعطای تسهیلات در مسیر ایجاد شغل و پایداری آن نقش آفرینی می کنند قدردانی نمود و بر اهتمام ویژه همه دستگاه ها برای ترغیب جامعه هدف، به امر مهارت آموزی تاکید نمود.

قاسم نژاد با بیان اینکه اساس توسعه و پیشرفت هر جامعه ای جوانان و نیروی انسانی توانمند و ماهر است ، اظهار داشت : باید از این نیروی عظیم جوانان برای توسعه و پیشرفت استان و کشور بیش از پیش استفاده شود و لازمه آن ارائه آموزشهای لازم و مهارتهای فنی و حرفه ای است.

معاون استاندارگیلان با بیان اینکه اشتغال و بیکاری عمده مشکل جوانان به حساب می آید ، افزود: ادارات و نهادهای دولتی ظرفیت جذب و بکارگیری همه نیروهای جوان را ندارد لذا سازمانهای متولی از جمله آموزش فنی حرفه ای که متولی ارائه آموزش و مهارت هستند باید آموزشهای لازم را برای توانمندسازی جوانان ارائه نمایند  و با برنامه ریزی های لازم برای رفع این مشکلات تلاش شود

وی با تاکید بر اینکه باید اقدامات راهبردی در خصوص ساماندهی امور جوانان در دستور کار باشد، افزود: با نگاهی به نسل گذشته در می یابیم که تلاش مضاعف منجر به پرورش دانشمندان و مدیران موفق برای کشور و نیز خوداتکایی شده است .

معاون استاندار گیلان بودن در کنار جوانان و امیدوارکردن آنان به آینده کشور را زمینه ساز پویایی جامعه ذکر و اضافه کرد: جوانان باید احساس کنند که مسئولان، مشی و فکر آنان را در نظر گرفته و مورد توجه قرار می دهند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی