فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
فرماندار شهرستان رودسر: مهارت آموزی ضرورت اجتناب ناپذیر جامعه است
زمان درج : ۱۳۹۷ يکشنبه ۸ مهر ساعت ۱۴:۲۴ تعداد بازدید : 273 نسخه چاپی

فرماندار شهرستان رودسر: مهارت آموزی ضرورت اجتناب ناپذیر جامعه است

به گزارش روابط عمومی اداره كل آموزش فنی و حرفه ای گيلان ، دیداری از سوی مدیر کل و مسئولین استانی اداره کل به همراه رئیس فنی و حرفه ای شهرستان رودسر با فرماندار شهرستان رودسرصورت پذیرفت.

در این دیدار در ابتدا مهندس عطایی پور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای به تشریح دستورالعمل ها و برنامه های سازمانی پرداخت و امر اشتغال در جامعه را یکی از اهداف مهم سازمانی عنوان نمود. در این نشست مدیر کل فنی و حرفه ای یکی از برنامه های مهم سازمان را که در حال برنامه ریزی و اجراست و همچنین استاندار محترم گیلان نیز تاکید بر اجرای دقیق و گسترش آن دارد بحث اجرای طرح محیط کار واقعی همان استاد شاگردی قدیم می باشد که بر این اساس در قالب تعهدات مشخص شده برای حوزه شهرستان در حال پیگیری است.

در ادامه دکتر وارسته فرماندار محترم شهرستان ضمن خوش آمد گویی و تقدیر از عملکرد فنی و حرفه ای در حوزه گسترش مهارت آموزی  و اجرای طرح کلینیک کسب و کار در شهرستان رودسر بیان داشت  که در حال حاضر مهارت آموزی ضرورت اشتغال ناپذیر جامعه است و ما باور داریم که هرچه مهارت آموزی بیشتر باشد اشتغال پایداری بیشتری خواهد داشت.

در آخر این نشست نیز یوسفی رئیس فنی و حرفه ای شهرستان رودسر ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های فرماندار محترم  پیرامون رفع موانع و مشکلات مهارت اموزی شهرستان و همچنین اعتماد جهت انتصاب مسئولیت کلینیک کسب و کار شهرستان  مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه شورای مهارتی شهرستان را تشریح نمود.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی