فرا رسیدن سال 1398 مبارک باد  ***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
دیدار، تکریم و تجلیل از خانواده شهیدان بهمن سحرخیز و عظیم پورنصیری با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان
زمان درج : ۱۳۹۷ يکشنبه ۸ مهر ساعت ۰۸:۲۵ تعداد بازدید : 699 نسخه چاپی

دیدار، تکریم و تجلیل از خانواده شهیدان بهمن سحرخیز و عظیم  پورنصیری  با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای صومعه سرا ، به مناسبت هفته دفاع مقدس ، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم وهمچنین به جهت تجلیل از خانواده ی معزز شهدا، روز چهارشنبه مورخ 04/07/97 رأس ساعت 17 عصر، عطایی پور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با جمعی از مسئولین اداره کل و مدیران مراکز شهرستانهای صومعه سرا و فومن  از نزدیک با خانواده شهید بهمن سحرخیز دیدار و تجدید خاطره نمودند . طی برنامه ریزی صورت گرفته، مدیرکل و هیئت همراه در ابتدا با خانواده شهید والا مقام عظیم پور نصیری دیدار و به منزل ایشان رفته و از خانواده این شهید بزرگوار (پدر ، مادر و برادر ) دیدار کردند و از جانفشانی های شهیدان 8 سال دفاع مقدس و همچین این شهید والا مقام تجلیل به عمل آوردند. عطایی پور( مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گیلان ) ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا، دیدار با خانواده‌های معزز آنها را توفیقی برای مسئولان دانست و گفت همه ما مدیون ایثارگری شهدا در  طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه‌های مختلف مرهون خون پاک شهداست . در ادامه پدر و برادر شهید عظیم پورنصری به خاطرات شهید اشاره داشتند . شایان ذکر است، شهيد عظيم پورنصيري در خرداد ماه سال ۱۳۴۷ در روستاي كردمحله فومن ديده به جهان گشود. به خاطرعلاقه به مسائل ديني وارد حوزه علميه شد و به تحصيل طلبگي پرداخت وي در سال ۱۳۶۵ به عنوان تك تيرانداز به جبهه رفت و سرانجام در عمليات بيت المقدس ۷ در خرداد ماه سال  ۱۳۶۷ به شهادت رسيد.

در ادامه برنامه، جمع حاضر برای دیدار با خانواده شهید والا مقام بهمن سحرخیز به منزل ایشان رفتند .در این ابتدای این دیدار اقای قوتی به نمایندگی از جمع حاضر اهداف این دیدار را بیان نموده و با مادر و برادر شهید به صحبت و به رشادت ها و دلاور مردی های همه ی شهدا که از خصایص والا ، ارزشمند و بارز آنان محسوب می شود ، اشاره داشتند. فریدون سحرخیز برادر شهید بهمن سحرخیز ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، به بیان ابراز احساسات خود پرداخته و اینگونه دیدارها را باعث تقویت روحیه در خانواده معزز شهدا دانسته و از جمع حاضر تقدیر و تشکر نمودند . لازم به ذکر است که شهید والا مقام شهید بهمن سحرخیز در منطقه سرپل ذهاب در تاریخ 29 اسفند ماه  سال 1366 به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

برای همه ی شهدا، خصوصاً شهیدان بهمن سحرخیز و عظیم پورنصیری سلام، درود و فاتحه نثار روح پر فتوحشان می نمائیم.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها
شوراهای فرهنگی ومذهبی