***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
در راستای تفاهم نامه ای همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای و شرکت ملی گاز ایران
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير ساعت ۱۳:۱۷ تعداد بازدید : 801 نسخه چاپی

در راستای تفاهم نامه ای همکاری  سازمان آموزش فنی و حرفه ای و شرکت ملی گاز ایران

مديرعامل شرکت گاز استان بهمراه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از تجهیزات آموزشی مرکز شهید انصاری و مرکز سنجش رشت بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان: در راستای تفاهم نامه ای همکاری  سازمان آموزش فنی و حرفه ای و شرکت ملی گاز ایران همکاری آموزشی بین آموزش فنی و حرفه ای گیلان  و شرکت ملی گاز استان در جهت توانمند سازی نیروهای کارجو و شاغلان شرکت ملی گاز در دستور کار قرار گرفت.

مهندس اکبرمدیرعامل شرکت ملی گاز گیلان ، بابیان اینکه امضای این تفاهم نامه در جهت توانمندسازی پیمانکاران شرکت گاز انجام شده افزود: یکی از نگرانی های ما در بحث خصوصی سازی آموزش کارکنان و پیمانکاران بوده است که با همکاری سازمان فنی وحرفه ای آموزش کارکنان را جهت رسیدن به استانداردهای لازم آغاز می کنیم.

رحیم عطایی پور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان اظهارداشت : طراحی، تدوین و پیاده سازی نظام آموزش کارجویان و کارکنان شرکت های پیمانکاری طرف قرار داد شرکت گاز گیلان ، اجرای دوره های آموزشی مهارتی و حرفه ای متناسب با استانداردهای مصوب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اجرای آزمون های صلاحیت حرفه ای مشاغل مورد نیاز صنعت از اهداف انعقاد این تفاهم نامه است.

رحیم عطایی پور با بیان اینکه بزودی کلاس های آموزشی آغازخواهد شد گفت : کارجویان با حضور در این کلاس ها و پس از قبولی در آزمون پایان دوره ، گواهی نامه ای دریافت خواهند کرد و  پیمانکاران بخش خصوصی شرکت گاز می توانند نیروی انسانی مورد نیازخود را از بین این افراد به کار گیرند.

برچسب ها : فنی و حرفه ای

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها