***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
امام جمعه شهرستان لنگرود : جوانان در اوقات فراغت بايستي به يادگيري مهارت بپردازند و از طريق اين مشاغل كسب درآمد كنند
زمان درج : ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير ساعت ۱۱:۳۶ تعداد بازدید : 289 نسخه چاپی

امام جمعه شهرستان لنگرود : جوانان در اوقات فراغت بايستي به يادگيري مهارت بپردازند و از طريق اين مشاغل كسب درآمد كنند

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان ، رحيم عطائي پور ، مدير كل و هيئت همراه با حجت الاسلام سید جواد سلیمانی، امام جمعه شهرستان لنگرود ديدار و گفتگو كردند.

بر طبق اين گزارش در ابتدا رحيم عطائي پور ، مدير كل ضمن معرفي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و همچنين اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان و مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد املاكي شهرستان لنگرود ، با اشاره به سنجش و مهارت ، ارتقاء و بهبود آموزش و توسعه فرهنگ مهارت آموزي ، بر كمبود نيروي كار مهارت ديده و همچنين كمبود كارآموز در كارگاه هاي مراكز دولتي و بخش خصوصي تأكيد نموده و درخصوص توجه به جوانان و غني سازي اوقات فراغت آنان به ايراد سخناني پرداخت. در ادامه نشست ، حجت الاسلام سید جواد سلیمانی، امام جمعه شهرستان لنگرود ضمن تقدير از آموزش هاي فني و حرفه اي گفت : جوانان در اوقات فراغت بايستي به يادگيري مهارت بپردازند و از طريق اين مشاغل كسب درآمد كنند.

در ادامه رحيم عطائي پور ، مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان و هيئت همراه گارگاه هاي آموزشي مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد املاكي شهرستان لنگرود بازديد نموده و به بررسي مسائل و مشكلات آموزشي مركز پرداختند.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها