***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
امام جمعه شهرستان لنگرود : جوانان در اوقات فراغت بايستي به يادگيري مهارت بپردازند و از طريق اين مشاغل كسب درآمد كنند
زمان درج : ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير ساعت ۱۱:۳۶ تعداد بازدید : 210 نسخه چاپی

امام جمعه شهرستان لنگرود : جوانان در اوقات فراغت بايستي به يادگيري مهارت بپردازند و از طريق اين مشاغل كسب درآمد كنند

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان ، رحيم عطائي پور ، مدير كل و هيئت همراه با حجت الاسلام سید جواد سلیمانی، امام جمعه شهرستان لنگرود ديدار و گفتگو كردند.

بر طبق اين گزارش در ابتدا رحيم عطائي پور ، مدير كل ضمن معرفي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و همچنين اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان و مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد املاكي شهرستان لنگرود ، با اشاره به سنجش و مهارت ، ارتقاء و بهبود آموزش و توسعه فرهنگ مهارت آموزي ، بر كمبود نيروي كار مهارت ديده و همچنين كمبود كارآموز در كارگاه هاي مراكز دولتي و بخش خصوصي تأكيد نموده و درخصوص توجه به جوانان و غني سازي اوقات فراغت آنان به ايراد سخناني پرداخت. در ادامه نشست ، حجت الاسلام سید جواد سلیمانی، امام جمعه شهرستان لنگرود ضمن تقدير از آموزش هاي فني و حرفه اي گفت : جوانان در اوقات فراغت بايستي به يادگيري مهارت بپردازند و از طريق اين مشاغل كسب درآمد كنند.

در ادامه رحيم عطائي پور ، مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان و هيئت همراه گارگاه هاي آموزشي مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد املاكي شهرستان لنگرود بازديد نموده و به بررسي مسائل و مشكلات آموزشي مركز پرداختند.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها