***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
امام جمعه شهرستان لاهيجان : برنامه هاي آموزشي مهارتي براي زنان بي سرپرست و بدسرپرست بايستي توسعه يابد
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد ساعت ۱۲:۰۰ تعداد بازدید : 221 نسخه چاپی

امام جمعه شهرستان لاهيجان : برنامه هاي آموزشي مهارتي براي زنان بي سرپرست و بدسرپرست بايستي توسعه يابد

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان ، رحيم عطائي پور ، مدير كل و هيئت همراه با حجت الاسلام مهدی صدیق ، امام جمعه شهرستان لاهيجان ديدار و گفتگو كردند.

بر طبق اين گزارش در ابتدا رحيم عطائي پور ، مدير كل ضمن معرفي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و همچنين اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان و مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد نوراني شهرستان لاهيجان ، در خصوص طرح تكاپو ، اشتغال روستايي و راهكارهاي جذب اعتبارات و تسهيلات روستايي به ايراد سخناني پرداخت. در ادامه نشست ، حجت الاسلام مهدی صدیق ، امام جمعه شهرستان لاهيجان ضمن تقدير از آموزش هاي فني و حرفه اي بر توسعه برنامه هاي آموزشي مهارتي براي زنان بي سرپرست و بدسرپرست تأكيد نمود.

در ادامه رحيم عطائي پور ، مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان و هيئت همراه در نشست صميمي كاركنان و مربيان مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد نوراني شهرستان لاهيجان شركت نموده و به بررسي مسائل و مشكلات آموزشي و اداري مركز پرداختند.

سپس در نشست ديگري با حضور مديران آموزشگاه هاي آزاد شهرستان لاهيجان شركت نموده و از نزديك به گفتگو و تبادل نظر در خصوص مسائل آموزشي به ايراد سخناني پرداخت.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
آموزش مهارتی در حوزه گردشگری
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها