***متقاضیان می توانند با شماره تلفن گویای 1670 و با وارد نمودن شماره داخلی با واحد یا کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایند***  
امام جمعه شهرستان لاهيجان : برنامه هاي آموزشي مهارتي براي زنان بي سرپرست و بدسرپرست بايستي توسعه يابد
زمان درج : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد ساعت ۱۲:۰۰ تعداد بازدید : 156 نسخه چاپی

امام جمعه شهرستان لاهيجان : برنامه هاي آموزشي مهارتي براي زنان بي سرپرست و بدسرپرست بايستي توسعه يابد

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان ، رحيم عطائي پور ، مدير كل و هيئت همراه با حجت الاسلام مهدی صدیق ، امام جمعه شهرستان لاهيجان ديدار و گفتگو كردند.

بر طبق اين گزارش در ابتدا رحيم عطائي پور ، مدير كل ضمن معرفي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و همچنين اداره كل آموزش فني و حرفه اي گيلان و مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد نوراني شهرستان لاهيجان ، در خصوص طرح تكاپو ، اشتغال روستايي و راهكارهاي جذب اعتبارات و تسهيلات روستايي به ايراد سخناني پرداخت. در ادامه نشست ، حجت الاسلام مهدی صدیق ، امام جمعه شهرستان لاهيجان ضمن تقدير از آموزش هاي فني و حرفه اي بر توسعه برنامه هاي آموزشي مهارتي براي زنان بي سرپرست و بدسرپرست تأكيد نمود.

در ادامه رحيم عطائي پور ، مدير كل آموزش فني و حرفه اي گيلان و هيئت همراه در نشست صميمي كاركنان و مربيان مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد نوراني شهرستان لاهيجان شركت نموده و به بررسي مسائل و مشكلات آموزشي و اداري مركز پرداختند.

سپس در نشست ديگري با حضور مديران آموزشگاه هاي آزاد شهرستان لاهيجان شركت نموده و از نزديك به گفتگو و تبادل نظر در خصوص مسائل آموزشي به ايراد سخناني پرداخت.

برچسب ها : فني و حرفه اي

فراخوان های سازمانی
معرفی مراکز و دفترچه دوره های آموزشی
شبکه تجهیزات کارگاهی
مهارت آموزی در محیط کار واقعی
سایت قدیم
فیش حقوقی
سامانه استعداد یابی مهارتی
پیوند های سایت
سامانه ها